BMW kulcs elektronikával chippel (232)

BMW kulcs elektronikával chippel (232)

7 990 Ft Raktáron
Vásárlás az Árukeresőn?
Házhozszállítás: 1 590 Ft-tól
Átvevőpont: 1 490 Ft-tól
A termék eladója:
7 990 Ft

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

 

BMW kulcs elektronikával chippel (232)

Mi ez?
7 990 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Raktáron

Ajánlataink a termékre

 

BMW kulcs elektronikával chippel (232)

Mi ez?
7 990 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Raktáron
 
Termékleírás
BMW kulcs elektronikával chippel kompletten
A  BMW kulcsházak a használat során elkophatnak. A kulcsszár elkopik, nehezebben mozog a zárban, a nyomógombok pedig átszakadhatnak.

Ha a kulcs gombjai átszakadtak érdemes minél elöbb lecserélni a kulcsházat, mivel a sérülésen bejutó por és nedvesség tönkre teheti a komplett elektronikát így sokszorosára növelve a javítás költségét.

HOGY NÉZ KI A KULCSHÁZ?

A kulcsház a gyárival megegyező kialakítású, három nyomógombos. Nyitó, záró és csomagtér gomb található meg a kulcsházon.
A gombok gumi és szilikon keverékből vannak így kényelmesen használhatóak, nem repednek ki a használat során.

A szett tartalmazza a kulcsházat és a kulcsszárat (fém) is illetve az elektronikát, immobiliser chippet.

Az elektronika 434MhZ típusú.

MILYEN BMW KULCSOKKAL KOMPATIBILIS?

BMW X5 Z3 Z4
BMW 330 330i
BMW X5 Z3 Z4
BMW 525 525i
BMW X5 Z3 Z4
BMW 3,5, 7 BMW 325 325i 325ci + i ci xi
BMW 325 330 318 525 530 540 E38 E39 E46 M5 X3 X5 E65
Illetve egyéb BMW modellek

BMW KULCSHÁZ HASZNÁLATA

A kulcsot első lépés ként másoltatni kell a gyári kulcs mintájára. Ezt követően az elektronikát fel kell tanítani. A feltanítást követően a kulcs használatra kész, nyit-zár és indítja az autót.

A kulcsszár másolása bármelyik kulcsosnál megoldható.

A BMW modellekhez a Royaltuningnál nemcsak kulcsházat  találhatsz, hanem váltószoknyát és váltógombot is. Emellett több száz márkafüggetlen autós kiegészítő közül is válogathatsz!

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.